PF

V ponuke atypické formáty:

Lexan 9030 = plná polykarbonátová číra platňa (fólia), rozmer 0,75mmx490mmx500mm. LexanTM 9030 je štandardná polykarbonátová platňa do interiéru. Ohýbateľná za studena, tvarovateľná za tepla. Vhodná aj pre modelárske účely. Cena: 2,35Eur bez DPH/ ks

Plexisklo, číre, 8mm x 1100mm x 1200mm  = 74,00 Eur bez DPH/ks
Plexisklo, číre, 8mm x 850mm x 2050mm = 97,73 Eur bez DPH/ks
Plexisklo, číre, 8mm x 850mm x 1100mm  = 52,44 Eur bez DPH/ks
Plexisklo, číre, 5mm x 285mm x 2050mm = 20,50 Eur bez DPH/ks
Plexisklo, číre, 4 mm x 550mm x 2050mm = 31,62 Eur bez DPH/ks

Nové v ponuke!!!

Ponúkame Vám Cu rúry najmä pre oblasť techniky budov, chladiacej techniky, klimatizačnej techniky, vykurovacej techniky, sanitárnej techniky, kovovýroby, energetickej techniky, elektrotechniky a technológie medicinálnych plynov.

Cu rúry

PP produkt - váš spoľahlivý partner

Vážený zákazník, dovoľte nám predstaviť spoločnosť PP produkt, ktorá sa zaoberá predajom polykarbonátu, plexiskla, technických plastov. Zároveň ponúkame kompletné súvisiace služby.

ppprodukt prievidza skladPP produkt je mladá, dynamická firma s personálom, ktorý má dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja a použitia polykarbonátu, plexiskla a iných technických plastov. Ponúkame vám:

  • Polykarbonát - LEXAN, MULTICLEAR™
  • Plexisklo
  • Prístrešky
  • Svetlíky na mieru
  • Výplne balkónov
  • Zateplenie sklobetónov
  • Hliníkové profily
  • Spojovací materiál

Rýchla dodávka, tovar na sklade, plná technická a logistická podpora, skúsenosti s veľkými projektami, nízke ceny - to sú benefity, ktoré dávajú predpoklad pre úspešnú spoluprácu.

Akrylátové rúry a tyče

Akrylátové rúry a tyče

Ceny na vyžiadanie.

pristresky-akcia

Upozornenie

Dovoľujeme si Vás upozorniť na ponuky polykarbonátových dosiek, ktoré sa v poslednej dobe dostali na Slovenský trh. Ide o 10 mm hrubé komôrkové dosky, extrémne ľahké (anglický preklad „ultra light“), pri ktorých sa často zabúda uviesť ich hmotnosť.
Ako už z názvu vyplýva, ide o dosky odľahčené, s hmotnosťou 1,3 kg/m2, čo vo svete polykarbonátu je na úrovni hr.6 mm. Takáto doska sa so svojimi mechanickými vlastnosťami nemôže porovnávať so štandardnou doskou hr. 10 mm a váhou 1,7kg/m2.
Dúfame, že Vám táto informácia pomôže pri Vašom správnom nákupnom rozhodnutí.

Pre porovnanie aj tabuľka hmotnosti:

tabulka