Plexisklo

plexiPonúkame vám kvalitné plexisklo, UV-nepriepustné, vysoko odolné proti UV žiareniu a povetrnostným vplyvom. Obe povrchové strany plexiskla sú hladké a vysoko lesklé, dodávané s ochrannou fóliou

Oblasti aplikácie

Široké použitie v reklame, stavebníctve a priemysle.

Hrúbky , farby a formáty uvedené v cenníku.

Pre neštandartné formáty, hrúbky a typy plexiskla vypracujeme cenovú ponuku.

plexisklo farebnéPlexisklo liate farebné

Liate akrylátové dosky farebné majú široké uplatnenie v oblasti reklamy, dizajnu, architektúry a umenia všeobecne.Typickými aplikáciami sú svetelná reklama, reklamné pútače a stojany ako aj ďalšie prvky v architektúre.

Tieto dosky moţno spracovávať klasickými spôsobmi trieskového obrábania, rezať laserom, leštiť plameňom a diamantom (rezy), za tepla ohýbať a vákuovo tvárniť.

Plexisklo extrudované číre, opálové, antireflexné

Extrudované akrylátové dosky opálové majú široké uplatnenie v oblasti reklamy, dizajnu, architektúry a umenia všeobecne. Typickými aplikáciami sú svetelná reklama, reklamné pútače a stojany, náhrada presklenia ako aj ďalšie prvky v architektúre. Tieto dosky je možné spracovávať klasickými spôsobmi trieskového obrábania, rezať laserom, leštiť plameňom a diamantom (rezy), ohýbať za tepla. Extrudované plexisklo je zvlášť vhodný pre vákuové tvárnenie za tepla.

pdfCenník